Söz Nişan Tepsisi Süsleme Örnekleri


Bu yazımızda size söz nişan tepsisi süsleme örnekleri ile yardımcı olmaya çalışacağız. Belli ki adımlar atılıyor. O güzel günlere doğru gidiliyor. Evlilik için her an gerçekten de çok değerli. Özellikle söz nişan süreçleri insanların artık ailesel olarak birleşime başladığı zamanlar olarak karşımıza çıkıyor. Adetlerimiz, geleneklerimiz, göreneklerimizden kopmadan bu güzel günleri yaşamak gerçekten de hoş birer anı bırakıyor. Tabii ki bu anılarımızı hepimiz çok güzel bir şekilde yaşamak ve geriye dönüp baktığımızda da keyifle izlemek istiyoruz.
Her anının kendi açısından çok büyük değeri olduğunu da elbette ki unutmamak gerekir. İşte bu noktada en ufak bir süsleme noktasında dahi hata yapmadan hoş sonuçları almak sizlerin de daha mutlu olmanızı sağlayacaktır.


Söz Nişan Tepsisi Süslemesinde Nelere Dikkat Edilmeli?


Söz nişan tepsisi süsleme örnekleri bu yazımızda sizlerle buluşturmuş bulunmaktadır. Bunların içerisinden baktığınızda ağırlıklı olarak son zamanlarda moda renklerin beyaz, gold ve silver olduğunu görüyoruz. Zaten söz tepsisinin genel ağırlıklı olarak gold ve silver daha doğrusu gümüş karışımıdır. Bu silver ve gold renklerinin karışımı ile yani ya silver ya gold ya da silver ve gold renklerin karışımı şeklinde karşınıza çıkabilir.

Gayet hoş görüntülerle birlikte tamamlanırken elbette ki sizler de bunları daha hareketli bir hale getirebilirsiniz. Ancak çok fazla renginden koparmamak ve dekoratifleri de hiçbir zaman kaybetmemek adına aynı renkten üzerinden yürürseniz daha başarılı sonuçlar elde edersiniz. Söz nişan tepsisi süsleme örnekleri göz önünde bulundurulduğunda göreceğiniz üzere çok fazla aslında süslenmiş daha doğru tabirle şatafatlı süslenmiş tepsiler bulunmamaktadır.
Daha minimalist daha sade şekilde tasarlanmaktadır. Bunun için tabii ki bir organizasyon firması ile çalışabilirsiniz. Sizin o gününüz organize edeceği gibi aynı zamanda tepsi süslemesinden bugün dinleyeceğiniz müziklere kadar hepsini organizasyon firması ile karar vererek hareket edebilirsiniz. Böyle bir yöntemle tercih etme şansına sahipsiniz. Bu konuda tamamen seçenek size kalmış bulunuyor. Bunlarla birlikte süsleme örnekleri ile ilgili olarak kontrol ettiğinizde aynı zamanda aynaların da kullanıldığını görüyorsunuz. Genel anlamda nişan tepsilerinde aynalar yüzüklerin daha hoş görünmesi için ya da daha hoş bir görüntü elde edilmek için kullanılabilir.


Söz Nişan Tepsisi Nasıl Doldurulur?


Söz nişan tepsisi süsleme örnekleri göz önünde bulundurulduğunda göreceğiniz üzere zaten nişan tepsileri yüzüklerden oluşmaktadır. Yüzükler o gün kesilecek olan makas. Daha doğrusu yüzük kurdelesini kesecek olan makas, o tepsinin içerisinde bulunur. Bununla birlikte kurdeleyi uzun yapmak veya tepsinin kenarına bir tül atmak tepsinin o minimalist davasına farklı bir hava katacaktır. Hareketlendirmek için çeşitli değerli taşlar kullanmak gibi tercihler tamamen size kalmış bulunmaktadır. Asıl önemli olan burada o tarza ve dizayna karar verebilmektir. Bu yüzden örneklerin içerisinden bir tercih yaparak o dizaynı uygun şekilde dizayn yaptığınızda daha başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.