Bu blog yazımızda Söz Nişan Tepsisi Nereden Alınır sorusuna yanıt buluyoruz. Söz nişan tepsileri her gün yeni bir model ile karşımıza çıkıyor. Altın ve gümüş renklerden, ahşap modellere uzanan onlarca çeşit söz nişan tepsisi bizlerin beğenisine sunuluyor.


Kaliteli ve ucuz tepsiyi nasıl seçeceğiz?

Söz nişan tepsileri genellikle metal malzemeden yapılmaktadır. Bunun dışında tamamıyla ayna ve cam olarak yapılan modellerde pek kalite sıkıntısı olmasa da yine de dikkat etmek gerekiyor.

Metal aynalı ve camlı modellerde ise öncelikle tepsinin kaplamasına dikkat etmemiz gerekiyor. Yeni nesil tepsiler eski klasik tepsilerin malzemesinden yapılmadığı için doğal olarak bazı sıkıntılı durumları oluyor. Ayrıca metal tepsilerin birleşim yerleri genelde göze çarpıyor bazen bu tepsilerin başka şekilde imal edilme şansı olmadığı için seçerken çok fazla üstüne düşmemek lazım.
Peki onlarca çeşit arasından en ucuz ve kaliteli olarak söz nişan tepsisi nereden alınır?

Bu sorunun cevabı yaşadığınız bölgeye göre değişkenlik göstermektedir. Büyükşehirlerde yaşayan ziyaretçilerimiz bu konuda daha şanslı konumdalar. Bunun nedeni her gün bir yeni modeli çıkan tepsilerin bir çoğu henüz internette satışa çıkmadan toptan ve perakende mağazalarında satışa çıkmaktadır. Bu mağazalar genellikle züccaciye ürünleri satan mağazalardır. Eğer bulunduğunuz bölgede bu tarz bir mağaza bulunuyor ise ara ara göz atıp bir fikir edinebilirsiniz. 

Eğer İstanbul'da yaşıyorsanız bu tepsilerin en çok satıldığı yer Eminönü,  Ankara yaşıyorsanız da tam net olmasa da Suluhan olabilir.  Siz de bulunduğunuz bölgede nerelerde olduğunu yorum kısmından yazabilirsiniz.

Bunun dışında ise web sayfamızdan tepsi modellerine bakarak kendi imalatımız olan uygun fiyatlı ve kaliteli söz nişan tepsisi modellerine bakabilirsiniz.

Görmek istediğiniz tepsi modellerinin linklerine tıklayarak ulaşabilirsiniz : Söz tepsisi - Nişan tepsisi


Siz de bu konu hakkında yorumunuzu yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanmaktan çekinmeyin :)