Söz Nişan Masası Süsleme Örnekleri


Evlenmek üzere olan çiftlerin en mutlu oldukları ve en heyecanlı oldukları anlar nişanlık süreçleri diyebiliriz. Biz de sizlere bu yazımızda söz nişan masası süsleme örnekleri hakkında bilgi vereceğiz. Yazımızın içerisinde de gördüğünüz bir birçok farklı model ve dizayn renklerle sizler de masalarınızı daha süslü hale getirebilirsiniz.

Sonuç itibarıyla mutluluğunuzu paylaştığınız insanla bu güzel günü geçirirken bu güzel anıyı ömür boyu hatırlamak istersiniz. Bunun için en ufak bir noktasının dahi hatası olmadan çok güzel bir zaman geçirmek için dikkat etmek gerekir. Bu tip durumlarda çok iyi şekilde düşünmek gerekir.  Günümüzde artık kişiler bu işi organizasyon firmalarına devrediyorlar. Organizasyon firmaları, sizler için gelerek bütün süsleme işlemini tamamlıyor ve işlem bittikten sonra da isterseniz süsleri tekrar organizasyon firmasına verebiliyorsunuz. Anı olarak saklayabiliyorsunuz.


Söz Nişan Masası Süslemesi Nasıl Yapılır?

Söz nişan masası süslemesi örnekleri kontrol edildiğinde bu işlemlerde dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. 3 önemli noktanın birbiriyle bütünlüğü çok önemlidir.

1.    Kıyafetler
2.    Dekorasyon
3.    İç mekan.

Bu üçünün bir bütünlük sağlaması özellikle gözün yorulması açısından ve fotoğrafların daha hoş çıkması açısından önemlidir. Komsepte uygun şekilde nişan masanıza yada söz masanızı dekore etmeniz gerekmektedir. Buna bağlı olarak masa süsleri de buna göre seçilir. Günümüzde ağırlıklı olarak gold renkler ve pudra renklerle beyaz renklerin bir arada kullanıldığı masalar bulunmaktadır. Daha minimalist daha sade döşenmiş ancak ön taraflarında ve masanın üst tarafında zaman zaman onu hareketlendirecek birkaç malzeme bulunabilir. Bunlar genellikle ışıklandırmalı malzemeler olarak karşımıza çıkmaktadır.


Ufak renk yanan led ışıkları veyahutta cam içerisindeki farklı ışıklarda bu anlamda masanın daha hareketli ve daha hoş görünmesini sağlayabilirsiniz.

Söz nişan masası süsleme örnekleri denildiğinde aslında genel olarak baktığımızda pembe, somon, pudra ve lila renkleri gibi renklerin sıklıkla karşımıza çıktığını görüyoruz. Bunun sebebi aslında herkesin minimalist bir şekilde beyaz renginden öne çıkarak daha hareketli bir masa oluşturma kaygısından oluşmaktadır.

Evde yapacağınız bir masa dekorasyonu ile tabii ki profesyonel bir organizasyon firmasından alacağınız dekorasyon sistemi bir olmayacaktır. Ancak masa süslemesi konusunda bu tip minimal aksesuarlar tercih etmek nişan masalarının çok hoş görünmesini sağlayabilir.
Söz Nişan Masası Süslemesinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Söz nişan masası süsleme örnekleri konusunda dikkat edilmesi gerekenleri aslında az önce de sizlere bildirdik. Masa dekorasyonunda hareket kazandırmak, dekorasyonla kıyafetlerin dahi bir bütünleşik içinde olması, daha sade ve daha hoş görüntülerin yer alması. Özellikle farklı renklerin sürekli birbirinin içerisine girmemesi gibi noktalara dikkat etmek gerekir. Örneğin bir kır bahçesi dekorasyonu yapacaksınız. Bu durumda farklı çiçek renklerini bir arada kullanabilirsiniz. Ancak o zaman kullandığınız örtüler kesinlikle beyaz olmak zorundadır. Beyazın dışında herhangi bir renk kullanırsanız bu durumda orası artık iyice bir renk kargaşasını içerisine girer. Tabii ki burada sanatsal bir değeri olduğunu da unutmamak lazım. Başarılı bir designer bunu dizayn ettiğinde sizin istediğizin çok daha ötesinde sonuçlar da sunabilir.


Siz  de bu konu hakkında bilgilerinizi aktarmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Sizin fikirleriniz diğer ziyaretçilerimiz için çok bilgilendirici olacağını lütfen unutmayın. Herkes bu tatlı telaşlı zamanları en güzel şekilde sunmak ve hatırlamak ister :)