Hastane Odası Süsleme Fikirleri


Bebeğinizin uzun yolculuğu sonrasında size kavuştuğu o günde hastane odası süsleme fikirleri ile odanızı görsel bir şölen haline getirebilirsiniz. Günümüzde organizasyon firmaları, bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Sizler bütün süsleme için için bir organizasyon firması ile anlaşabiliyorsunuz.  Organizasyon firması, sizin odanızın süslemesini kapıdan itibaren yapıyor ve içerideki bütün donatılar sayesinde çok hoş çok güzel bir görselliğin içerisinde bulunmuş oluyorsunuz. Özellikle bu güzel günde bol bol fotoğraf çekineceksiniz. Bu fotoğraflarınızın da daha ahenkli ve daha hoş görünmesi açısından bu çok önemli. Uzun süredir beklediğiniz o tatlı bebeğiniz sizin yanınıza geldiğinde fotoğraflarının da çok güzel olmasını ve herkese bunu daha güzel şekilde göstermeyi sağlamış olacaksınız.Hastane Odası Süsleme Malzemeleri Hakkında


Hastane odası süsleme fikirleri konusunda öncelikli olarak elinize bir liste oluşturmanız gerekmektedir. Hangi hastanede doğum yaparsanız yapın onlar size bir anne yatağı ve bebek yatağı daha doğrusu küvez vermektedir. Bununla birlikte ona uygun bir cibinlik yaptırabilirsiniz.

İkramlıklar kesinlikle olmalı. Bebek odasına girişte bir kapı süsü ile ''Hoşgeldin'' veya direkt olarak bebeğinizin ismini yazma yoluna gidebilirsiniz. Duvar süsleri, hatıralık hediyelikler, balonlar, takı ve süs yastıkları, anı defteri gibi farklılıklar sayesinde odanızı çok daha güzel bir hale getirebilirsiniz.

Odaların süslenmesi aynı zamanda da sizlerin o güzel bebeğinizi kucağınıza aldığınızda ziyarete gelen arkadaşlarınız ve sevdiklerinizi daha hoş bir ortamda karşılamanız için de önemli olacaktır. Bütçeye göre kendinizde istediğiniz şekilde regüle edebilirsiniz.


Hastane Odası Süslemede Dikkat Edilmesi Gerekenler


Hastane odası süsleme fikirleri konusunda özellikle gerek kız çocuk gerek erkek çocuk olsun odada odayı daraltacak veya hareketi kısıtlayacak tercihlerden uzak durmanız gerekmektedir. Göz yormayan sade ve şık bir oda süslemesi tercih edilmesi sizin için de daha hoş olacaktır. Aaşırıya kaçtığında maliyetlerin de yükseleceğini unutmamanız gerekir. Çok fazla bedel ödemeden çok şık sonuçlar elde edebilirsiniz. Misafirlerinizi kapıdan itibaren karşılamak adına kapıya bir süs koyabilirsiniz.

Kapıya koymuş olduğunuz süs direkt olarak misafirlerinizin bu odada güzel bir bebek olduğunu da anlamasını sağlayacaktır. Ondan sonrasında içeri girildiğinde bebek yatağı ve anne yatağının süslenmesi yine önemli noktalardan bir tanesidir. Gelen konuklarımızın ikramlarla mutlu edilmesi ile hoş bir sürpriz olacaktır. Zaten ikram bilindiği gibi adettendir. Kurabiyeler, lohusa şerbeti, çikolata, lokum gibi kendi isteğinize göre şekillendirebilirsiniz. Çeşitlendirebileceğiniz bir ikram masası hazırlamanız sizler için yeterli olacaktır.