Sizlere bu yazımızda Eminönü Toptan Kına Hediyelik Fikirleri hakkında bir kaç seçenek sunacağız.

Kına geceleri evliliğe giden yolda hem çok eğlenceli hem de gecenin sonuna doğru duygusal bir yapısı olan bir gündür.
Hepimiz biliyoruz ki ; özel günlerimizi sevdiklerimizle paylaşmak bizlere daha da mutluluk vermektedir.
Akraba, arkadaş, komşu ve aklınıza gelen ne kadar sevdiğimiz varsa yanımızda olmasını isteriz.
Yıllardır günümüze kadar uzanan adetlerimizden biri de bu özel gecede davetlilerimizi de mutlu etmek için onlara ufak hediyelikler hazırlarız.
Hepimiz kına gecelerinde dağıtılan çerezleri hatırlarız.Artık günümüzde çok tercih edilmese de çerez dağıtılmakta ve bunun yanında ekstra hediyeler verilmekte.
Sizlere bu hediyelerin neler olabileceği konusunda yardımcı olmak istiyoruz. İşte kına gecesi hediyelik olarak dağıtabileceğiniz bir kaç fikir.


Yelpaze

Yaz aylarında çok sık tercih edilen kına hediyeliklerinden biri olan yelpaze uygun fiyatı ile yüksek sayıda davetli organizasyonlarda dağıtılabilir.
Aynalı Ruj Kutusu

Kına gecesine gelen davetlilerin bayan olduğunu göz önünde bulundurursak gayet mantıklı bir kına hediylik seçeneği olarak tercih edilebilir.
Ayrıca kullanılabilir olan bir ürün olduğu için hediyeyi alan kişi sizi daima hatırlayacaktır ve fiyatı da uygun :)
Magnet

İsimleriniz ve kına tarihizin yazılı olduğu çeşit çeşit magnetler kına hediyeliği olarak dağıtabilir fakat bu tarz hediyelikler genelde belli bir süre sonra çöpe atılabiliyor.
 
Küpe

Kına gecelerinde hediyelik olarak dağıtıldığını bildiğimiz küpeler var fakat herkesin zevki birbiriyle uymadığı ve küpe fiyatları diğer hediyeliklere göre biraz daha fazla olduğu için paranız çöpe gidebilir.Sizler için Kına Hediyelik Fikirleri hakkında yardımcı olmak istedik. Farklı fikirler aklımıza geldiğinde ya da duyduğumuzda buraya ekleyeceğiz. Sizin de kına hediyelik fikriniz varsa yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Ayrıca sitemizde bulunan hediyelik kategorisinden Toptan Kına Hediyeliklerine ulaşabilirsiniz.